Blog

20-11-23 Skuteczny i tani. Zalety e-mail marketingu

E-mail Marketing rządzi! Oto 10 powodów, które sprawiają, że e-mail marketing wciąż ma się dobrze i odgrywa kluczową rolę w strategii promocji i komunikacji wielu firm.

Zobacz więcej

15-11-23 Pięć powodów, aby skorzystać z remarketingu

W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja w świecie reklamy jest ogromna, skuteczne kampanie stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu. Za jedną z najskuteczniejszych form promocji uważany jest remarketing. I całkiem słusznie!

Zobacz więcej

07-04-23 Mały budżet? Nie szkodzi!

Co stoi często na przeszkodzie osiągnięcia sukcesu marketingowego? Przyczyn może być wiele, a jedną z nich jest niewielki budżet reklamowy. W czasie targów Look i Beuaty Vision Agencja Interaktywna r360 poprowadzi szkolenie, w czasie którego będzie doradzać jak sobie radzić, gdy nasze finanse nie pozwalają...

Zobacz więcej

30-04-21 W poszukiwaniu Złotego Graala

Mechanizm ustawiania reklam na Facebooku jest tak intuicyjny w obsłudze i posiada tak wiele możliwości, że zaczynamy wierzyć, że od jego magicznego ustawienia, zależy w całości sukces naszej kampanii. Zapominamy o jakości samej reklamy.

Zobacz więcej

14-04-21 Marki chcą być bliżej nas

Bardzo nie lubię pisać i mówić o trendach. To, że kilka firm zaczyna coś robić, nawet w tym samym czasie, nie znaczy od razu, że jest to jakaś ogólno - światowa tendencja i strategia. I że ma to w ogóle przełożenie na cokolwiek.

Zobacz więcej