5 kroków do skutecznej sprzedaży w Internecie

Podziel się

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Łukasza Cholewickiego z naszej agencji na Golden Marketing Conference Live.

Projekt GMC Live! powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku marketingowo-eventowego,

który w czasie największych obostrzeń wynikających ze światowej pandemii został zobligowany

do przeniesienia swoich stacjonarnych spotkań na inne terminy. By móc kontynuować swoją misję prowadzenia rozmów o najnowszych trendach w branży oraz dzielić się dobrymi praktykami marketingowymi stworzyliśmy formułę spotkań online, które mają zagwarantować możliwość nieustannego wzbogacania wiedzy marketingowców i bezpłatnego podnoszenia kwalifikacji.

Pierwsza edycja GMC Live! miała w sobie to do czego Golden Marketing Conference w wersji stacjonarnej przyzwyczaiła swoich odbiorców: merytoryczne i inspirujące wystąpienia, tempo i zaangażowaną społeczność marketingowców oraz branżowych ekspertów z największych polskich i międzynarodowych firm. Wydarzenie zorganizowane przez Grupę MTP to doskonały benchmark, jak przenosić konferencję do sieci. Wersja online Golden Marketing Conference zdecydowanie  wyróżni się na tle podobnych, konkurencyjnych spotkań w wirtualnym świecie. Wysoka jakości wizualna i streamingowa oraz brak zamazanych kamerek internetowych pozwala na stworzenie poczucia fizycznego uczestnictwa w konferencji.

Pierwsza edycja GMC Live! w liczbach:   

  • 99 169 - Tyle minut widzowie konferencji live obejrzeli łącznie.
  • 8 481 - Unikalnych użytkowników relacji live.
  • 2783 - Stałych widzów w trakcie całej transmisji na FB oraz YouTube.
  • 844 - Reakcji pod relacją live.
  • 84 - Udostępnienia transmisji online.*

Jednym z prelegentów pierwszej edycji GMC LIVE był Łukasz Cholewicki, Digital Marketing Manager z agencji r360. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia:

Druga edycja GMC Live odbędzie się 15 lipca i będzie transmitowana bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych na kanałach Facebook oraz YouTube GMC:

FB - >>>>KLIKNIJ<<<<

YT - >>>KLIKNIJ<<<<