Agencja r360 partnerem merytorycznym konferencji GMC Live!

Podziel się

1 czerwca tego roku odbędzie się pierwsza edycja GMC Live, jest to nowa konferencja, związana ściśle ze znaną już marką Golden Marketing Conference.

Specyfiką tego nowego pomysłu jeż to, że konferencja ta odbywać się będzie w całości na zasadzie transmisji online. W ten sposób prelegenci będą dzielić się swoją wiedzą z odbiorcami. Nowa formuła wydarzenia została wymuszona przez ograniczenia nałożone na organizacje konferencji w trybie stacjonarnym.

Na GMC live poruszone zostaną tematy marketingu i e-commerce, ale w kontekście światowej epidemii oraz jej wpływu na te dziedziny. Prelegenci opowiadać będą o strategiach marketingowych, czy influencer marketingu, na podstawie własnych doświadczeń w ostatnim okresie.

Powodów, aby zasiąść 1 czerwca przed monitorami komputerów jest kilka. Poza wyżej wspomnianymi wartościowymi wystąpieniami, warto dodać że partnerem konferencji jest nasza Agencja. Dlatego, rzecz jasna, nie zabraknie tam też specjalnej prezentacji, w której będziemy mogli podzielić się  własną wiedzą i doświadczeniami. Bardzo dobrą informacją jest też to że udział w tym wydarzeniu jest absolutnie bezpłatny!

 

>>Więcej informacji<<