Kampanie dla #VirtualEvents - obsługa wydarzeń online

Podziel się

#VirtualEvents to zupełnie nowa usługa, która została opracowana oraz będzie realizowana przez zespoły profesjonalistów, na co dzień pracujących dla marek Poznań Congress Center oraz Idea Expo, należących do Grupy MTP.

Jest to na pewno ciekawa inicjatywa, wychodząca naprzeciw potrzebom rynku, w czasach kiedy nie ma możliwości przygotowywania wydarzeń, konferencji z udziałem publiczności w sposób stacjonarny w przeznaczonych do tego obiektach.

Oferta #VirtualEvents polega na kompleksowej obsłudze wydarzeń, w których można brać udział wirtualnie, za pomocą internetu. Dzięki posiadanemu sprzętowi audio i video możliwa jest realizacja transmisji, jak i jej późniejszy montaż i postprodukcja na najwyższym poziomie.

Agencja r360 podjęła się zadania rozpropagowania tego nowego, biznesowego pomysłu. W tym celu uruchomiona została specjalna komunikacja reklamowa. Z jednej strony wykorzystujemy potencjał dużych grup remarketingowych, aby trafić do klienta biznesowego, drugim kanałem jest kampania reklamowa sprofilowana do odpowiednich odbiorców na Facebooku.

 

>>Więcej<<