Kongres inny niż wszystkie

01.02.2021 16:44:58

Podziel się

Kilkanaście wykładów, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz możliwość nawiązania wielu kontaktów – już teraz zapraszamy na Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, wyjątkowe wydarzenie online.

W IV edycji Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej wezmą udział eksperci z marketingu, handlu, sprzedaży oraz szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Prelegenci opowiedzą m.in. o nowym spojrzeniu na branżę, skutecznych metodach sprzedaży oraz rynkowych trendach i tendencjach. Wśród prelegentów pojawią się światowej sławy eksperci z Polski i zagranicy, m.in. Artur Jabłoński, Janina Bąk i Marek Borowiński. Jednym z zaproszonych gości jest Łukasz Cholewicki z agencji interaktywnej r360.  

GOŚCIEM SPECJALNYM WYDARZENIA BĘDZIE OLIVER MATHYS

Oliver Mathys może poszczycić się ponad 30-letnim, międzynarodowym stażem zawodowym w branży roślinnej i florystycznej i bogatą wiedzą o rynku. Jest ekspertem w dziedzinie marketingu i nowych mediów. Rozwija holistyczne koncepty sprzedażowe roślin oraz kwiatów, wspierając detalistów w implementacji skutecznych rozwiązań i szkoleniach personelu.

DUŻO WIĘCEJ NIŻ PRELEKCJE

Pisaliśmy we wstępie, że Kongres to nie tylko interesujące wykłady, ale dużo więcej. Jak zdradzają organizatorzy,  udostępniona wszystkim gościom i wystawcom specjalna platforma ma pozwolić na odbycie wirtualnych spotkań, prezentację ofert i  treści multimedialnych. Wygodny interfejs i intuicyjne zarządzanie kontem mają zaś sprawić, że poświęcony czas wykorzysta się maksymalnie efektywnie. Co więcej, materiały i kontakty będzie można wykorzystać jeszcze długo po zakończonym wydarzeniu. Warto się więc przekonać samemu, co wydarzy się w trakcie Kongresu Liderów!  

Kiedy? Już w dniach 24-26 lutego. Warto dodać tę datę do kalendarza, nawet jeśli nie jest się ściśle związanym z branżą ogrodniczą. Bo dla branży to wydarzenia z gatunku „must see”!

Więcej informacji: www.kongresliderow.pl