Kwiecień z marketingiem

Podziel się

Już 21-22 kwietnia w stolicy Wielkopolski zagości kolejna edycja Golden Marketing Conference. Weź udział i dowiedz się jakie są najnowsze trendy w marketingu!

Na tegorocznej, jubileuszowej edycji GMC pojawi się ponad 20 ekspertów z dziedziny marketingu, brandingu, social media oraz budowania strategii marketingowej. W trakcie 30 minutowej prelekcji opowiedzą jak wykorzystać trendy w rozwoju firm i usług, w jaki sposób sztuczna inteligencja pomaga w customer service, o zbieraniu danych oraz analityce. Prelegenci omówią również rozwój branży e-commerce, live commerce, SEO oraz budowanie nieszablonowych strategii marketingowych.

Na scenie zobaczymy między innymi Janinę Bąk, która przedstawi jak w szybki, tani i rzetelny sposób pozyskiwać dane o swoich klientach oraz w jaki sposób przekuć je w zysk. Piotr Bucki skupi się na storytellingu i jak wykorzystać go w sprzedaży i marketingu. W Poznaniu pojawi się również Katarzyna Turowski Paliwoda, która wygłosi prelekcję odnośnie zastosowania sztucznej inteligencji na Facebooku.

Bilety na wydarzenie

Golden Marketing Conference odbędzie się w stacjonarnie w Poznaniu oraz online.

Więcej informacji i bilety na stronie https://goldenmarketing.pl/poznan/.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Agencja Interaktywna r360.