Magia na leszczyńskim niebie

Podziel się

Podniebny spektakl Antidotum Air Show 2022 po raz kolejny odbył się w Lesznie. Wydarzenie zgromadziło aż 35 tysięcy osób, które podziwiały zapierające dech w piersiach pokazy w wykonaniu kilkudziesięciu pilotów i ich maszyn lotniczych.

To była trzecia edycja święta, które już na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie. W tym roku w Lesznie można było podziwiać m.in. przeloty F16 i Eurofighter, niesamowite akrobacje The Flying Buls i Aerosparx czy taniec w wykonaniu paralotniarzy z Fly2Live. Wieczorne pokazy, które są znakiem rozpoznawczym leszczyńskiej imprezy, odbyły się w towarzystwie muzyki, świateł i pirotechniki. Wydarzeniom w przestworzach towarzyszyły lotnicze i wojskowe ekspozycje na ziemi, miasteczko dla najmłodszych i muzyka na żywo.

Antidotum Air Show 2022

Impreza przyciągnęła rekordową publiczność – pokazy oglądały tłumy widzów, które przyjechały nie tylko z regionu, ale z różnych zakątków Polski.

Za promocję wydarzenia w Internecie odpowiadała związana z Grupą MTP Agencja Interaktywna r360, która przygotowała miks kampanii Google Ads i Facebook Ads. Kampanie miały różny cel: od kampanii zasięgowych i na aktywność, po kampanie sprzedażowe. Agencja odpowiadała również za komunikację w kanałach Facebook oraz Instagram (do tygodnia przed wydarzeniem), a także była wsparciem graficznym dla organizatorów Antidotum Air Show. – To była dla nas duża odpowiedzialność. Posiadamy jednak duże doświadczenie promocji mega eventów dla Grupy MTP, które teraz zaprocentowało – komentuje Łukasz Cholewicki, koordynator agencji r360.