Mały budżet? Nie szkodzi!

Podziel się

Co stoi często na przeszkodzie osiągnięcia sukcesu marketingowego? Przyczyn może być wiele, a jedną z nich jest niewielki budżet reklamowy. W czasie targów Look i Beuaty Vision Agencja Interaktywna r360 poprowadzi szkolenie, w czasie którego będzie doradzać jak sobie radzić, gdy nasze finanse nie pozwalają na zbytnie szaleństwa.  

Andrzej Szwatoński i Mateusz Ławiak wystąpią w trakcie drugiego dnia targów, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W strefie Speaker’s Corner w pawilonie 8 a poprowadzą wykłady zatytułowane „Jak osiągnąć sukces z Google Ads bez wydawania fortuny?” oraz „Mały budżet? Nie szkodzi! Najlepsze praktyki i strategie w kampaniach na Facebooku i Instagramie”. Podzielą się swoim doświadczeniem i zdradzą kilka tipów na radzenie sobie w sytuacji operowania niedużymi kwotami na kampanie. Nie zabraknie przykładów przygotowanych konkretnie dla branży beauty. To z pewnością będzie inspirujące spotkanie!

Warto dodać, że specjaliści agencji odpowiadają również za sukces kampanii reklamowych dla targów Look i Beauty Vision.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązują bilety na targi, które można kupić w serwisie ToBilet. Pełen program szkoleń dostępny jest tutaj.