O puchar Agencji Interaktywnej r360

Podziel się

Z CAVALIADĄ od zawsze byliśmy nierozłączną parą, ale w tym roku nasze więzi są jeszcze bliższe: w Warszawie jeden z konkursów odbędzie się o nagrodę Agencji Interaktywnej r360! Teraz możemy powiedzieć, że naprawdę jesteśmy częścią tej imprezy.

Chyba nikomu, kto interesuje się jeździectwem, nie trzeba opisywać czym jest CAVALIADA. Dla tych, którzy jednak nie wiedzą, spróbujmy. CAVALIADA to międzynarodowe zawody jeździeckie, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA Tour to jednocześnie największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie.

My z dużą satysfakcją zajmujemy się promocją tego wydarzenia, które jest wyjątkowym miksem rozrywki i sportowych emocji na najwyższym poziomie. Odpowiadamy za kampanie płatne w Facebook Ads i Google Ads.

Najbliższa edycja tego megaeventu odbędzie się w Warszawie w dniach 10 -13 listopada.

Finał konkursu dwufazowowego (115 cm) CSIAm-A o nagrodę Agencji Interaktywnej r360, a pod patronatem Horse & Business Magazine, odbędzie się w sobotę o godz. 10.15. Zapraszamy do śledzenia transmisji z tego, a także wszystkich innych konkurencji przed ekranem swojego laptopa lub smartfona – dostęp do transmisji można zakupić na stronie www.live.cavaliada.pl. Są jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie, dostępne tylko w bileterii ToBilet - >>>KLIKNIJ<<<