Obiady z dowozem? Nie ma problemu!

Podziel się

Podjęliśmy się zadania związanego z promocją w kanałach internetowych usług restauracji Garden City. Jest to przedsięwzięcie wymagające szczególnie drobiazgowego planowania oraz wdrażania nowatorskich sposobów komunikacji z potencjalnymi klientami. W branży gastronomicznej trzeba przebijać się oraz wyróżnić swymi reklamami wśród bardzo dużej konkurencji.

Działania są prowadzone dla restauracji, która do tej pory oferowała jedynie stacjonarną sprzedaż swoich dań. Dowóz posiłków do klienta był więc czymś nowym dla tej firmy. Wymagało to też koordynacji pomiędzy ofertowaną usługą, a działaniami marketingowymi. Dostosowana i zmieniona musiała być też komunikacja w kanałach social media oraz przebudowa strony internetowej https://garden-city.pl/, za co również odpowiedzialna jest Agencja r360.

Wykorzystane zostały płatne kanały promocji takie jak kampanie Google Ads w wyszukiwarce, Sieci Reklamowej, w tym z zastosowaniem własnych list remarketingowych. Na największym portalu społecznościowym użyte zostały kampanie wykorzystujące różne cele reklamowe, również takie pozwalające na zaawansowane wykorzystanie pixela Facebooka.