Spełnione nadzieje. Za nami GMC Live!

Podziel się

Za nami GMC Live!, pierwsza, bezpłatna i całkowicie online edycja konferencji Golden Marketing Conference. Partnerem merytorycznym konferencji była agencja interaktywna r360.

Za nami  GMC Live!, pierwsza, bezpłatna i całkowicie online edycja konferencji Golden Marketing Conference. Partnerem merytorycznym konferencji była agencja interaktywna r360.

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców. Cel konferencji jest jasno sprecyzowany – przekazać jak najwięcej merytorycznej treści, informacji o trendach i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany.

Organizatorem wydarzenia była Grupa MTP, która w odpowiedzi na światowe zmiany wywołane przez #Covid-19, postanowiła stworzyć dodatkową formułę konferencji w postaci wydarzenia online – GMC Live!

Łukasz Cholewicki z agencji interaktywnej r360 na GMC Live!.

 

Konferencja była nadawana ze specjalnego, wirtualnego studio powstałego w Poznań Congress Center w Poznaniu. Można było ją śledzić na bieżąco i komentować w transmisji na Facebooku oraz Youtubie.  Wykłady wygłosili m.in.: Angelika Jeżewska z Lenovo Polska,  Grzegorz Miecznikowski z S Words Magdalena Szmidt z MOSQI.TO, Elżbieta Wojtczak z Communication Unlimited. W gronie prelegentów znalazł się również Łukasz Cholewicki z agencji interaktywnej r360, który wygłosił prelekcję pod tytułem „5 kroków do skutecznej sprzedaży w Internecie”. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia, a frekwencja w trakcie wszystkich wystąpień była wysoka. Widać, że jest duże zapotrzebowanie na merytoryczne spotkania i rozmowy o marketingu.

Na uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie studia i transmisji przez zespół #VirtualEvents. Jeśli myślicie o wysokiej jakoś realizacji online,  koniecznie się z nimi skontaktujcie!