Sukces z "Sukcesem po poznańsku"

Podziel się

Magazyn “Sukces po poznańsku” to miejskie czasopismo wydawane od dwóch lat. Podejmuje tematykę lifestylową, pisze o wydarzeniach i życiu miasta. W każdym numerze znajdziemy wywiady z osobami, które jak wskazuje tytuł magazynu odnieśli sukces w jakiejś dziedzinie i są osobami rozpoznawalnymi oraz cenionymi w Wielkopolsce, jak i całym kraju.

Pomimo dużej popularności oraz zasięgu “Sukcesu po poznańsku”, który jest dystrybuowany bezpłatnie w dziesiątkach stacjonarnych punktów, nie przekładało się to do tej pory na ilość śledzących fanpage magazynu na Facebooku.

Aby zmienić ten stan rzeczy, związany z względnie małą grupą odbiorców na największym portalu społecznościowym, do współpracy została zaproszona nasza Agencja. Szybko podjęliśmy działania polegające na stworzeniu rozbudowanej kampanii reklamowej, mającej na celu pozyskanie jak największej ilości nowych fanów. Wykorzystane zostały różne sposoby kierowania, testowane rozmaite grupy docelowe. W samej kampanii użytych zostało kilkanaście różnych kreacji reklamowych. Pracowaliśmy intensywnie nad stawkami, tak aby jak najmniej płacić za pozyskanie użytkowników portalu.

Efektem kampanii jest znaczny wzrost popularności strony Sukcesu na Facebooku.

Ty także możesz sprawdzić o czym się pisze oraz polubić fanpage magazynu :)

 

m.me/Sukcespopoznansku