Szkolenie z Facebooka

Podziel się

Nie tylko prowadzimy kampanie, ale też szkolimy. Jedną z firm, która skorzystała z wiedzy naszych marketerów była firma Agrii, jeden z liderów w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego.

Szkolenie skierowane było do partnerów firmy zajmujących się sprzedażą. Wydarzenie poprowadziliśmy w formie online, gdzie niemal przez cały dzień, z profesjonalnego studia, na żywo przekazywaliśmy merytoryczną i praktyczną wiedzę dla ponad 90 osób. Na potrzeby szkolenia stworzyliśmy też dedykowaną stronę internetową, gdzie w każdym momencie można powrócić do zrealizowanego nagrania.    

Przygotowując się do realizacji, wiedzieliśmy, że uczestnicy szkolenia będą na bardzo zróżnicowanym poziomie znajomości Facebooka. Zdawaliśmy sobie sprawę też, jak ważne z perspektywy klienta jest odnieść realną wartość z poświęconego nam czasu. Naszym wyzwaniem było więc opracować plan szkolenia w taki sposób, aby każda osoba biorąca w nim udział, niezależnie od stopnia zaawansowania, miała możliwość nauczenia się czegoś nowego.

Jeśli Twoja firma potrzebuje wsparcia w podobnym zakresie lub jego części - zgłoś się do nas, a opracujemy program szkoleniowy skrojony do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz szkolenia w zakresie Facebooka lub Google Ads? Daj znać!

Mariusz Czajkowski
Mariusz Czajkowski
Digital Specialist Key Account Manager