Twoje kampanie w Google Ads mogą być lepsze!

Podziel się

Jeśli czujesz, że Twoje kampanie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów lub uważasz, że istnieje pole do ich poprawy, to chętnie Ci pomożemy. Skorzystaj z darmowego audytu reklam Google Ads!

Nasz zespół specjalistów przeprowadzi dokładną analizę Twoich działań i zaproponuje strategię, która poprawi ich skuteczność. Dodatkowo, omówimy konkretne rozwiązania techniczne, które pozwolą Ci maksymalizować zyski z reklam w Google Ads.

Zarabiaj więcej, wydając mniej!

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda kampania Google Ads jest skuteczna. Często popełniane są błędy w konfiguracji kampanii, doborze słów kluczowych czy strategii ustalania stawek, co może prowadzić do marnowania budżetu i rozczarowania wynikami.

 Nasz zespół przeanalizuje Twoją kampanię i przedstawi Ci szczegółowy raport, zawierający:

  • Analizę haseł: Zbadamy, na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twoja kampania i sprawdzimy, czy są one odpowiednio dobrane do Twojej grupy docelowej.
  • Schemat budowy i geotargetowanie kampanii: Ocenimy, czy struktura Twojej kampanii jest optymalna i czy kierowanie jest odpowiednio ustawione.
  • Analizę strategii ustalania stawek: Sprawdzimy, czy Twoja strategia ustalania stawek jest efektywna i czy pozwala na osiągnięcie wyznaczonych celów.
  • Niezbędne porady, które usprawnią Twoje działania w Google Ads: Przedstawimy Ci konkretne kroki, które możesz podjąć, aby poprawić wyniki swojej kampanii.

Audyt pomoże Ci zrozumieć, dlaczego Twoje dotychczasowe kampanie Google Ads nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a szczegółowa analiza pozwoli zidentyfikować obszary, które warto ulepszyć.

Co jeszcze możesz zyskać?

  • Oszczędność czasu i pieniędzy: Identyfikacja błędów i optymalizacja kampanii pozwala uniknąć niepotrzebnych wydatków i poprawić zwrot z inwestycji (ROI).
  • Dostęp do wiedzy eksperckiej: Nasi specjaliści Google Ads posiadają bogate doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się podzielą!
  • Pewność podjętych działań: Audyt pozwoli Ci poczuć pewność, że Twoje kampanie Google Ads są prowadzone w oparciu o rzetelną analizę i najlepsze praktyki.

Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta Google Ads i odkryj potencjał tkwiący w Twoich kampaniach reklamowych!

Agnieszka Jakubik
Agnieszka Jakubik
Specjalista ds. kluczowych klientów