Jesteśmy r360

Podziel się

Jesteśmy agencją reklamową oferującą pełną obsługę z użyciem wszystkich dostępnych narzędzi marketingowych - od kampanii cyfrowych po działania offline.

W nazwie mamy „360”, aby zakomunikować kompleksowość działań, kanałów i narzędzi, z których korzystamy. O marce myślimy w szerokim kontekście i w odniesieniu do wszystkich elementów, które mają wpływ na jej postrzeganie.

Mówiąc o skutecznej strategii marketingowej nie można skupić się tylko na płatnych kampaniach, bez zwracania uwagi na takie aspekty jak strona internetowa, SEO czy content marketing. Wiele agencji skupia się tylko na wybranych aspektach marketingu internetowego. My jesteśmy przekonani, że przekaz reklamowy powinien docierać do klienta z wielu stron. Dlatego w naszym zespole posiadamy szeroki wachlarz specjalistów począwszy od pozycjonowania, przez budowę serwisów webowych, po wszystkie rodzaje kampanii internetowych. Dzięki temu mamy pewność, że możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i dobrać odpowiednie kanały dotarcia pod każde zapytanie.

Twój wizerunek w Internecie to kluczowy element sukcesu w dzisiejszym świecie. Dołącz do nas, aby stworzyć markę, która zachwyci online!

To, co jeszcze odróżnia nas od innych agencji na rynku, to fakt, że należymy do Grupy MTP. To ogromny kapitał i bonus, który pozwala na realizację projektów dzięki wsparciu specjalistów pracujących dla najważniejszego organizatora eventów w Europie Środkowo – Wschodniej. Dla naszych klientów, to duża wygoda i pewność, że jest się w dobrych rękach.

W szczególności naszym obszarem zainteresowania jest przygotowywanie i wdrażanie strategii obecności marki w Internecie. Realizujemy:

  • kampanie internetowe (Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads),
  • budowę stron internetowych,
  • content marketing,
  • e-mailing/telemarketing
  • zarządzanie marką w mediach społecznościowych.

Gwarantujemy indywidualne podejście do strategii reklamy internetowej – naszymi klientami są zarówno małe firmy jak i te większe. (zobacz z kim współpracowaliśmy do tej pory >>>KLIKNIJ<<<)

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zajrzyj na naszego bloga, aby poczytać o tematach, które są dla nas ważne. Napisz, zadzwoń do nas – zobaczymy, co możemy wspólnie zrobić!

 

Łukasz Cholewicki
Łukasz Cholewicki
Digital Marketing Manager
Agnieszka Jakubik
Agnieszka Jakubik
Specjalista ds. kluczowych klientów